Neden Biobellinda?..

Değerli Üyelerimiz;

Sizlere "NEDEN BİOBELLİNDA?" sorusunu yöneltirsek cevabınız nasıl olurdu?

 

Ayla 66: BENİM İÇİN GÜVENİ TEMSİL ETTİĞİ  İÇİN  BİOBELLİNDA

Patasana:ÜRÜNLERİNİN BİTKİSEL OLUŞU,ÇEVRE DOSTU OLUŞU,GÜVENILIR OLUŞU VE UYGUN FIYAT OLUŞU:))   IYI Kİ VARSIN BİOBELLİNDA...

Bemre-elif: beni bio cu olma sebebim: çevremdeki insanlara dürüstlüğü ve iş ahlakına önem veren,insan merkezli ,  çevreyi kirletmeden çok deterjan değil kaliteli deterjan kullanımını destekleyen,paradan çok hizmeti hedefleyen bir firma olduğunu düşündüğüm için biocu oldum.

Kırmızıgül: benim için bionun önemli oluşu türk firması olması dışarıya para akmamasını istemediğim için.

Hatice71: bende biocuyum cünkü daha önce yani üye olmadan öncede kardeşim bir çok ürününü kullanmıştı bionun, memnun kalması ve bitkisel olması güzel ve tabiî ki de neden Türkiye değil de dışarıya para akıtalım değil mi:)

Layinia: NETWORK SİSTEMİYLE ÇALIŞAN ŞİRKETLER ARASINDA SEÇİLİ BİR ŞİRKET OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM << BİOBELLİNDA >>NIN AVANTAJLARI GERÇEKTEN İNANILMAZ .... ŞİRKETİN VERDİĞİ GÜVENCE BENİ GERÇEKTEN RAHATLATIYOR. ŞİRKETLE  İLGİLİ MUALLAKTA KALAN HİÇBİR SORUM YOK... BU GERÇEKTEN ÇOK ÖNEMLİ BİR NOKTA ...... HERŞEYDEN ÖNCE GÜVEN ÇOK ÖNEMLİ BİOBELLİNDA DA BUDA FAZLASIYLA MEVCUT......TEŞEKKÜRLER BİOBELLİNDA...

İncesu: faizsiz ve helal  olduğuna inandığım için
güven duyduğum ve herhangi haksızlığa ve zarara uğratılmayacağımı bildiğim için
bitkisel ve yerli olduğu  için
ailemin sağlığı için    BİOCUYUM.

Suhendan: öncelikle insan ve çevre sağlığına önem verdiğim için:
 dünya bize atalarımızdan miras değil,çocuklarımızın emanetidir.
 ikincisi yerli sermaye olduğu için:
 dünya firmaları özellikle gelişmekte olan ülkelerde sömürgeci zihniyeti temsill ettiler yıllardır ve sizi düşünüyoruz, en iyisini biz biliriz ve yaparız söylemi ile yurdum insanının da parasını yurt dışına akıttılar ve inanıyorum kiiii, hiç te tasvip etmediğim yerlerde kullandılar.işte bu noktada BİOBELLİNDA biraz geç te olsa onların at koşturduğu bu alana bizde varız diyerek girdi.neden biobellinda sorusuna tek başına bu cevap bile yeterli ama benim bu soruya verecek üçüncü bir cevabımda var.
 ekonomik kazanç:
 işi disiplin ve dürüstlük çerçevesinde yaptığınız zaman çok ciddi rakamalarda para da kazanabilirsiniz, ben ve ekibim gerçekten kazandık ve kazanmaya devam ediyoruz.aynı zamanda gurubumuza davet ettiğimiz insanlarında kazanmasına vesile oluyoruz.buda dördüncüsü.kaliteli temizlik için üye olduğumuz dan dolayı daha az ödüyoruz buda dördüncüsü aslında şıklar uzayıp gider ben bence en önemli olanlarını sıraladım.
 herkese iyi akşamlar.

(Biobellinda Forum)

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !