Berenis Saç dökülmesine karşı etkili...

 

 

Düzenli kullanımlarda saç dökülmesine karşı etkilidir.

Zayıflamış saç köklerini güçlendirir. İçindeki doğal yağlarla saç dökülmesine karşı zenginleştirilmiştir. Saçlarınızın kolay taranmasına yardımcı olur.

Normal saç tipine uygundur.

Biberiye, Lavanta ve Adaçayı Yağları içermektedir.

      Biberiye yağı:  Asya’da büyüyen  1.5 metre yüksekliğinde bir ağaçtır. Açık mavi leylak renginde çiçekleri vardır. Yağ, çiçeklerin buharla damıtılması sonucu elde edilmiştir. Saç derisindeki kan dolaşımını artırarak saçın ve saç derisinin sağlıklı kalmasına yardımcı olur ve saç uzamasını tetikler. Parlaklık verir. Saçın rengini korumasına yardımcı olur. Kırık oluşumunu engeller. Hassaslaşmış saç derisini tedavi eder.

Yorumlar:

     Müstesna: Evet Her şampuan her saça uygun olmayabilir ( Bu sebeple ki şampuan markaları bu kadar çok ) Ben de Berenis kullandım (Saç dökülmelerine karşı olan) ve şu an için gayet memnunum. Şampuanlarda en çok sıkıntı yaşadığım konu ne kadar durulasam da saçımda kalıntı kalıyormuş hissiydi. Ama Berenis de bu sıkıntıyı yaşamadım.

   Sedef: ben de berenis şampuanı kullanıyorum dökülen saçlar için olanı şimdilik memnunum bitene kadar düzenli kullanıcam başka şampuan sürmüyorum saçıma etkisini iyice test etmek için.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !