Berenis Boyalı Saçlara Özel Şampuan

              

 

      İçerisindeki özel bileşim sayesinde boyalı, kırılgan ve kuru saçları besleyerek güçlendirir. Saçı yumuşatarak uzamasına yardımcı olur. Saç boyalarının saça verdiği yıpranmaya karşı etkilidir.

     ***Gül Ağacı, Ylang Ylang ve Biberiye Yağları içerir.***

  Sentetik koku verici madde ve sentetik boya içermez.

  Yağlar saç derisine teneffüs eder, kimyasal maddelerden harap olmuş saçları ve saç derisini iyileştirerek bu hassaslığı ortadan kaldırır, deriyi tedavi eder, saç derisinde bozulmuş olan hücre çalışmalarını normalleştirir ve saçın normal yağıyla kalmasını sağlayarak dış etkilere karşı korunmasını sağlar.

   Gül ağacı yağı:Gül ağacının dallarından buharla damıtma yöntemiyle elde edilir. Hücre uyarıcı ve deri yenileyici özelliği vardır. Antiseptik ve bakteri öldürücüdür.

   Ylang ylang yağı: Boyu 20 metreyi bulan tropik ylang ağacının çiçeklerinden elde edilir. Asırlar boyunca saç için kullanılmıştır. Saç derisini uyarır ve hücrelerin doğru çalışmasını sağlar.Böylece daha dolgun saçlara sahip olunur. Sçın doğal yağ tabakasını dengeler.

   Biberiye yağı: Asyada büyüyen  1.5 metre yüksekliğinde bir ağaçtır. Açık mavi leylak renginde çiçekleri vardır. Yağ, çiçeklerin buharla damıtılması sonucu elde edilmiştir. Saç derisindeki kan dolaşımını artırarak saçın ve saç derisinin sağlıklı kalmasına yardımcı olur ve saç uzamasını tetikler. Parlaklık verir. Saçın rengini korumasına yardımcı olur. Kırık oluşumunu engeller. Hassaslaşmış saç derisini tedavi eder.

 

yorumlar:

Beste: Arkadaşlar ben boyalı saçlar için olanını kullanıyorum kesinlikle dökülmem durdu ne yaptıysam durduramamıştım dökülmeyi..Harika bence mucize bir ürün bu şampuanlar.Etrafımda kullananlardan da iyi sonuçlar aldık.Kesinlikle tavsiye ediyorum..

 


 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !